If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Sparta jediným českým klubem ve FIFA 18

+ vypnutí serverů FIFA 14.

Už u úterního oznámení si fanoušci ostatních klubů naříkali, že by si za ně také rádi zahráli.

Podle Mikoláše Tučka, mimojiné redaktora Re-Play a Score, se kterým jsme svého času na Letnou párkrát protekčně zašli, má být Sparta jediným českým klubem obsaženým v zářijové FIFA 18 (Alza.cz).

Kdo tedy fandí Viktorce Plzeň či Slavii, případně jiným týmům z nadcházející HET ligy, nejspíš ostrouhá a na jejich oficiální licenci ve hře asi bude muset zapomenout.

"Letos tomu tak podle mě bude. To není dohoda, která by se udělala za 14 dni," uvedl Tukan na svém Facebooku (v narážce na možnou reakci agilních sešívaných) poté, co postnul fotku v novém sparťanském dresu šitém na míru, který obdržel po nedávné tiskovce v "Křetínského kabele":

EA se k této otázce zatím nevyjádřili, zato na svých stránkách sdělili světu jinou zprávu, že 18. října definitivně vypnout servery FIFA 14 na všech platformách. Stane se tak čtyři roky po vydání v roce 2013.

Nadále tedy nebude možné hrát oblíbený režim Ultimate Team z tohoto staršího ročníku fotbalu. Ani nepůjde získat určité achievementy či trofeje vázané na online připojení.

FIFA 14 také zmizí z EA Access Vaultu (jen pro nově příchozí, těm stávajícím zůstane), ale nadále prý půjde hrát aspoň offline. Na útratu zbylé herní měny tak zbývá devadesát dnů, žádné odškodnění pak výrobce poskytovat nebude.

Tagged With

Comments