If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Spekulace o dlouhém God of War DLC do Assassins Creed Valhalla

Osvědčený zdroj.

Osvědčený insider Tom Henderson, který má své dobré kontakty nejen u sérií Battlefield a Call of Duty, ale nepletl se ani v jiných věcech (např. Star Wars hra od Quantic Dream), vyrukoval s dalším zajímavým drbem.

Koncem tohoto týdne na The Game Awards podle něj zřejmě oznámí UbiSoft dva nové přídavky pro Assassins Creed Valhalla.

Ten první, menší, má vyjít ještě v prosinci tohoto roku. Zatímco ten druhý se prý plánuje na březen 2022.

"Bude to vskutku masivní DLC, které nabídne okolo 40 hodin dodatečného hraní a vše bude ve stylu God of War, ať už si pod tím představíte cokoli," napsal na svůj Twitter.

Není z toho příliš jasné, jestli tím myslí herní styl rozšíření nebo zasazení do lokality, jaké měl poslední hit z této série akčních adventur od Sony, co mimochodem dva měsíce předtím dorazí na PC v nové konverzi.

Každopádně pro UbiSoft je něco takového docela potřeba, protože v jeho fiskálních výsledcích za tento podzim značně chybí bestseller typu Assassins Creed Valhalla, jaký měl loni (Far Cry 6 to nevykompenzovalo). A nezdá se, že by na příští podzim stíhal dokončit další velký díl série, protože pozornost upíná raději na přeměnu všeho v živou službu v Assassins Creed Ifninite, co je zatím jen v plenkách (info z října, info z července).

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments