If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Spekulace o Halo: Reach

Speciální perky jako Cloak či Hologram.

Vlna spekulací zasáhla před pár dny internet poté, co se na MLG Pro fóru objevily hodně nekvalitně nafocené obrázky a info, které měly prozrazovat něco víc o připravované FPS pro X360 jménem Halo: Reach. Co například?

Především nový HUD, se zohledněním statusu spolubojovníků a dále tzv. perků. Jmenovitě Cloak, díky němuž můžete kompletně zmizet z radaru - nepřátel, jakož i vašeho týmu na Xbox Live. Sprint, přiřazený tlačítku LB, který asi není třeba představovat. A konečně Hologram, který dokáže vytvořit váš obraz a zmást tak soupeře.

Za vším tímhle přitom má být člověk, co měl fotky pořídit přímo v ústředí Microsoftu, který se k tomuto možnému úniku informací odmítá vyjádřit. Mezi novými prvky Halo: Reach by měla být i speciální útočná puška a otazník visí nad přítomností Master Chiefa, který z jednoho obrázku jako by si z oka vypadl. Na druhou stranu však může jít o "řadového" Spartana…

Buď jak buď Halo: Reach je stále velkou neznámou, na níž pracují v Bungie a která by se během příštího roku mohla objevit na X360 trhu. Co od něj vy sami vlastně čekáte?

Comments