If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Spekulace o Star Wars Battlefront Online

Od tvůrců SOCOM: Confrontation?

Nové spekulace hovoří o přípravách projektu Star Wars Battlefront Online, na němž vedle LucasArts participují Slant Six Games. Tedy vývojáři, mající na triku nedávnou online střílečku pro PS3 - SOCOM: Confrontation.

Tudíž dvakrát nepřekvapí, že Star Wars Battlefront Online bude toliko online akce, která je cílená na trh pro rok 2011 a konzole PS3 a X360. Nicméně tady je třeba ještě říci, že projekt má být ve fázi příprav a stále není stoprocentně jisté, že se nakonec objeví ve světle herního světa. Navíc jde o nepotvrzené info, se kterým vyrukoval server Kotaku, připomínající v téhle souvislosti zajímavé "prokletí", vztahující se ke značce Star Wars Battlefront.

Původní vývojáře z Pandemic "rozpustil" jejich nový vlastník - EA, a tvůrce z Free Radical, kteří svého času měli začít pracovat na Star Wars Battlefront III, poté, co se dostali do velkých finančních problémů, odkoupil Crytek.

Přitom právě o Star Wars Battlefront III se před koncem minulého roku objevily zprávy, že vývoj stále pokračuje. Podle zdroje, se kterým operuje Kotaku, ovšem nešlo o třetí díl, ale právě zde připomenutý Battlefront Online. Dá se očekávat, že nejpozději po E3 budeme v tomto směru všichni chytřejší.

Tagged With

Comments