If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Spekulace o Star Wars Imperial Commando

Příběhová kampaň s co-opem?

Spolupráce Disney s EA ohledně práv na Hvězdné války neskončí jen u Star Wars Battlefront a té příběhové hry od slavných dam (producentky Jade Raymond a Amy Hennig původně řídící Uncharted v Naughty Dog).

Člověk, který byl údajně pověřen vývojem doprovodné mobilní aplikace pro alternativní realitu, se rozhodl pustit info ven ještě před plánovaným únorovým spuštěním teaser homepage směřující k oznámení na výstavě E3.

Hra se prý jmenuje Star Wars: Imperial Commando a má jít o nepřímého nástupce staršího Republic Commando, s vydáním v listopadu 2017 pro PC, PS4, X1 a Nintendo NX.

Soustředit se má na příběhovou kampaň na vícero planetách s délkou cca dvacet hodin, hratelnou i v koooperaci pro čtyři lidi, ve stylu Call of Duty, tzn. svižné tempo s menšími mapami. Každá postava týmu má mít unikátní schopnosti a gadgety, přičemž vedoucí RC-1138 může udílet ostatním pokyny. HUD zpracovaný jako výhled z helmy má mít ještě větší význam než v Republic Commando.

Vozidla se mají vyskytovat jen v předem vybraných částech hry, podobně jako v Halo, a prostředí prý bude převážně zničitelné, což bude mít vliv na herní svět. O vše se má postarat jak jinak než Frostbite engine, a mobilní aplikace může být použita jako druhá obrazovka pro inventář, přehazování zbraní, radar atd.

Prý to bude hra z Hvězdných válek, na jakou jste vždy čekali, nic jako SW Battlefront, který byl dle dotyčného uspěchaný. Věřit či nevěřit? Zní to až moc dobře na to, aby to byla pravda...

Tagged With

Comments