If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Spekulace o Starhawku ožívají

Že vyjde už za dva měsíce?

Už je to pěkných pár měsíců, co utichly spekulace o Starhawku, sci-fi pokračování multiplayerové akce Warhawk. Skoro se zdálo, že se jeho oznámení nikdy nedočkáme - podle nových informací je ale podle všeho blíž, než si kdo mohl myslet.

Americký herní obchod GAME totiž včera omylem nahodil produktovou stránku hry, kde Starhawk pro PS3 uvedl s datem vydání 4. února 2011. To by znamenalo, že hra by musela být odhalena pokud možno co nejdříve - třeba hned během zítřejšího předávání cen VGA Awards.

Sony si ochrannou značku Starhawk zaregistrovalo vloni v dubnu. Naposledy letos v březnu médii prolétl popisek údajného traileru ze hry, který se měl původně objevit již na letošním GDC. Ve videu mají účinkovat raketové lodě, více než dvaatřicet stíhaček na obrazovce nebo vojáci s jetpacky.

Spekuluje se také o včerejším tweetu Davida Jobea, zakladatele Lightbox Interactive, která by měla na hře pracovat. Jobe psal o tom, že v jeho nadcházející hře budou mise, což by oproti čistě online Warhawku byla velká změna.

Tagged With

Comments