If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Spekulace o upgradovaném modelu Nintendo Switch

Objev ve firmware.

Někteří analytici říkají, že tato konzole od Nintenda bude ve 2021 prodávanější než PlayStation 5 a Xbox Series. A to přitom ještě nevěděli o novém objevu ve firmware...

Přišel s ním SciresM, uznávaný hacker a hledač v souborech, který našel náznaky o inovovaném modelu Switch s pracovním názvem Aula.

Má prý být s čipem Mariko, který poskytuje lepší chlazení a životnost baterie.

Největší novinkou údajně bude upgradovaná obrazovka konzole, u které je možnost, že bude díky podpoře čipu od Realteku podporovat 4K rozlišení - aspoň v nějaké formě, soudě dle 4K UHD multimedia čipu. Ten má být už nově v doku a nikoli v tabletu.

Zaznívají i teorie, že by snad v tabletu pro obrazovku mohla být použita technologie OLED, ale není to nikde potvrzeno, spíš takové domněnky insiderů.

Autor nálezu se domnívá, že by tento nový model, na němž se prý dělá už poslední dva roky, mohl být něčím jako svého času DSi.

Čili že by časem od Nintenda a dalších vznikaly mírně vylepšené verze her, asi něco jako když přišla na trh PlayStation 4 Pro, zatímco hry fungovaly i na původním modelu konzole.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments