If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Podezřelá spekulace o World of Warcraft pro konzole

Complete Edition v prosinci?

Pokud se toto přemění v realitu, bude to velká věc (jako převody Diablo), která by mohla malinko zvednout oblíbenost momentálně dost nenáviděného vydavatele Activision Blizzard, proti jehož vedení a praktikách se po Sony vymezil dokonce už i xboxový boss Phil Spencer, který řekl, že s touto firmou zváží budoucí spolupráci a přehodnotí tu stávající (Bloomberg).

V aktualizovaném zdrojovém kódu oficiálního webu Xbox.com údajně byly nalezeny nové zmínky o možné konverzi World of Warcraft pro konzole.

Tvrdil to někdo na Redditu, ale je docela pravděpodobné, že to byl pouhý podvrh, jelikož to nešlo ověřit z dalších zdrojů a moderátoři to později smazali.

Kdyby to tedy nebyla jen něčí editace zdrojového HTML kódu o sekci webu "již brzy na Xboxu", který prý takto nedává moc smysl, spekulace by zněla následovně:

Dlouho vymodlený port slavné onlinovky pro konzole by mohl vyjít už 9. prosince letošního roku, což je shodou náhod zrovna doba, kdy se koná předávádní cen The Game Awards, kde by mohla být ohlášena.

Divné ovšem je, že o něčem tak zásadním neví žádní insideři z herní branže, protože tohle by se před nimi určitě neutajilo.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments