If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Spekuluje se o remasteru prvního dílu Horizon a multiplayerové odbočce

Údajně uniklý dokument.

Od části herní obce sklidila Sony minulé měsíce kritiku, že podruhé předělávala první díl The Last of Us, když předešlá verze není více než pár let stará.

Ty asi nepotěší aktuální výživná spekulace, která údajně pochází z uniklých interních dokumentů společnosti. Jejich pravost potvrdilo hned několik různých zdrojů z Gematsu či Mp1st, takže na tom patrně něco bude.

Píše se tam, že studio Guerrilla Games chystá ještě neohlášený remaster či remake prvního dílu Horizon: Zero Dawn pro PlayStation 5, ačkoli původní verze pro PS4 existuje teprve od roku 2017.

Není prý úplně jasné, jestli to bude předělávka všeho od nuly, každopádně počítat se má s vylepšeným systémem nasvícení (ambient occlusion atd.), překopanými texturami, lepšími animacemi a modely postav, aby kvalitativně odpovídaly těm z letošního pokračování Horizon: Forbidden West.

Nějaký tvůrčí tým ze Sony má také pracovat na samostatné multiplayerové odbočce série Horizon, která prý má být určena pro PS5 i PC. Dle zdrojů to má být pravda a mohl by tam být i co-op, který byl vyhozen z předešlých titulů. Hrát máte za několik různých kmenů, které se v této sérii nacházejí, a přizpůsobíte si je k obrazu svému.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Horizon Forbbiden West

PS4, PS5

Horizon: Zero Dawn

PS4, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments