If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Splinter Cell: Blacklist bude na konzolích v češtině

Po AC3 další překlad s hlavičkou ConQuestu.

Na tu nejméně vhodnou dobu, co to jen šlo, si distributor ConQuest načasoval ohlášení nové lokalizace. Uvede u nás hru Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist s českými titulky pro Xbox 360 a PlayStation 3. Stane se tak hned v den evropské premiéry 22. srpna.

„Jsme velmi hrdí, že můžeme vydat lokalizovanou hru z této legendární herní série pro české fanoušky a doufáme, že české titulky ve Splinter Cell Blacklist, ocení." komentoval Michal Valkoun, prezident společnosti Conquest.

Po loňském Assassins Creed 3 se jedná už o druhý konzolový překlad titulu od UbiSoftu. Není však jasné, kdo se o něj postará, dost pravděpodobně opět Playman, který však v tiskové zprávě vůbec zmíněn není a lokalizuje většinu her od UbiSoftu v PC verzích, tak jako i Splinter Cell Blacklist.

Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist je akční videohra od společnosti Ubisoft a zároveň šestý díl série Tom Clancy's Splinter Cell. Armáda Spojených států je přítomna ve dvou třetinách zemí po celém světě. Skupina zběhlých států má této situace dost a zahájí teror zvaný Blacklist - smrtící odpočítávání stupňujících se teroristických útoků proti zájmům Spojených států. Sam Fisher se stává velitelem nově zformované jednotky 4th Echelon: tajná jednotka, která je pod velením prezidenta Spojených Států. Sam a jeho tým musí dopadnout teroristy za každou cenu a zastavit odpočet Blacklist.

Comments