If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Spuštěn Fallout 4 Creation Club za peníze

Jak se liší od modů?

Na E3 oznámená nová služba od Bethesdy pro stále živý Fallout 4 (Alza.cz) byla uvedena do provozu.

Tento Creation Club vám dovolí nakupovat nové zbraně, brnění a dodatečnou výbavu pro toto starší postapokalyptické RPG z roku 2015. Vlastně jde o takovou reakci firmy na to, že se dřívější zpoplatnění hráčských modifikací pro (též podporovaný) Skyrim nesetkalo u fanoušků s pozitivním ohlasem a později bylo zrušeno.

V rámci služby totiž naleznete pečlivě vybranou a vytříděnou sbírku "nového oficiálního obsahu", který vznikl za asistence Bethesdy u jejích tvůrčích partnerů. Za vše je možné platit kredity, které si nejprve koupíte za skutečné peníze.

Výrobce říká, že se Creation Club liší od běžných fanouškovských modů tím, jak je spravován a testován, aby byl dodatečný obsah kompatibilní s hrou, jejími oficiálními přídavky či achievementy.

Teď v době startu nabízí služba balíčky brnění jako Chinese Stealth Armor, Hellfire Power Armor, Morgan's Space Suit z Prey či Power Horse Armor. Pořídit si můžete i nové zbraně, jako je podomácku vyrobená brokovnice a prototyp Gauss Rifle. Některé z těchto předmětů se hráčům odemknou až poté, co splníte určité úkoly ve hře, zatímco jiné se objeví ve vašem inventáři ihned.

Tagged With

Comments