If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Square se omlouvá za Final Fantasy XIV

A nabízí lákavou kompenzaci.

Míra rozhořčení hráčské komunity a nečekaně tvrdá kritika vůči Final Fantasy XIV už Square Enix donutila k prvním krokům. Vydavatel totiž poprvé oficiálně přiznal, že hra se mu skutečně úplně nepovedla, a jejím majitelům nyní nabízí malé odškodné: místo původních třiceti dnů lze tuto onlinovku hrát celé dva měsíce zdarma bez nutnosti hradit měsíční poplatky.

"Rádi bychom hráče ujistili o tom, že svět Final Fantasy XIV se neustále rozrůstá a vyvíjí a že komunitní ohlasy k tomu přispívají. Náš vývojářský i manažerský tým momentálně pročítá všechny stížnosti a tvrdě pracuje na tom, aby všechny změny a chystané novinky udělaly ze světa Eorzea příjemnější domov pro každého správného dobrodruha."

"Uctivě vás prosíme, abyste nám i nadále projevovali svoji náklonnost," píše se hezky v oficiálním stanovisku Square Enix.

Abyste získali další měsíc hraní zdarma, musíte si zaregistrovat účet a zakoupit postavu nejpozději do 25. října. Tím se vaše gratis hrací doba automaticky protáhne na šedesát dní a Square si z vašeho účtu začnou strhávat poplatky až o měsíc později, než dříve.

Comments