If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Srpnový žebříček prodejnosti krabicovek z českého obchodu JRC

A návrat Mafia Trilogy.

Největší český prodejce her JRC zveřejňuje srpnové vydání žebříčku největších herních pecek u tuzemských hráčů. První skončila FIFA 22, druhou příčku si odnáší Horizon Forbidden West. Pomyslný žebříček uzavírá česká Mafia.

Česká trilogie Mafia se dostala do srpnového žebříčku nejprodávanějších her v Česku. „O hru je dlouhodobě velký zájem, mezi TOP10 ji však tentokrát dostal velký hype kolem jejího dvacátého výročí,“ vysvětluje marketingový specialista JRC Petr Kratochvíl a připomíná, že tvůrci hry také oznámili zahájení práce na čtvrtém díle.

Na první příčce prodejů se po přestávce opět dostala FIFA 22. „Blíží se ale vydání nového ročníku, takže čekáme, že na podzim bude žebříčku vévodit nový díl, zatímco ten starý vypadne,“ uvádí Petr Kratochvíl.

Na druhém a třetím místě se umístily stálice – Horizon Forbidden West a Gran Turismo 7. „Troufnu si odhadnout, že tyto tituly se budou v žebříčku držet nadále i s příchodem novinek, naopak je ještě v listopadu doplní další exkluzivka pro PlayStation God of War Ragnarök,“ dodává Petr Kratochvíl.

Předchozí díl God of War se v srpnu objevil v žebříčku na sedmém místě, což dává tušit, že si lidé oživují příběh hry a její hratelnost.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Mafia: Trilogy

Video Game

About the Author

Redakce

Contributor

Comments