If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Stahujte PC demo FIFA 11

Konečně s linky k downloadu.

Update 19:50: Navzdory tomu, že oficiálně by mělo být k dispozici až od 22. hodiny, už fungují odkazy na stažení PC demoverze hry. Ta čítá okolo 1,17GB a můžete ji stáhnout z oficiálního serveru, dále rumunských CG, amerického FanGaming, britského GH nebo serveru Worthplaying. Další mirrory německé verze dema jsou k nalezení zde a zde.

Původní článek: EA dnes vydají hratelné demo FIFA 11 pro všechny tři hlavní platformy. Nejzajímavější na tom je, že na PC si poprvé zkusíte fotbal s next-gen enginem - čtěte naše dojmy.

Majitelé osobních počítačů ho budou moci stahovat přímo z oficiálních stránek, playstationová verze dema má být k dispozici na tamním PS Store a hratelná ukázka na Xbox Live bude pro změnu až do 23. září určená majitelům zlatého účtu.

Demoverze by měla obsahovat týmy Chelsea, Barcelona, Real Madrid, Juventus, Bayern Leverkusen a Olympique Lyon. Při hraní jste ale omezeni na jeden exhibiční zápas na domácím stadionu Realu Madrid s nastavením, kdy jeden poločas trvá tři minuty skutečného hracího času.

I v demoverzi také můžete natáčet videa a nahrávat je na EA Sports Football Worlds. Pokud se pak vrátíte na Facebook a zahrajete si tamní FIFA Superstars, za splnění achievementů se vám v demu odemkne stadion Emirates, domov Arsenalu.

FIFA 11 vyjde začátkem října pro všechny platformy.

Starší video z hraní mezi Arsenalem a Chelsea

Tagged With

Comments