If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Stahujte PC demo Crysis 2

S linky na download a nahrávkami MP map.

Asi by to nebyli Crytek a EA, kdyby něco neuteklo o pár hodin dříve, než původně mělo o půlnoci západoamerického času. Od dnešní deváté hodiny ranní ale už je slíbené multiplayerové PC demo očekávaného Crysis 2 oficiálně venku. Má velikost 1,6 GB a stáhnout se dá z následujících linků:

EA.com (přímý odkaz), NVIDIA, Gamershell, Games.on.net, Worthdownloading, DasReviews, GamePron, Shacknews. Za další funkční linky budeme vděční v diskusním fóru.

Docela zklamáním je, že toto PC MP demo má v sobě pouze DirectX 9 mód grafiky (stejně jako nedávno uniklá plná verze), nikoli vizuálně lákavější režimy DX10/DX11.

První ohlasy ve fórech navíc zmiňují nějaké problémy se zvukem v operačním systému Windows 7. Horší je, že před hraním dema si musíte vytvořit svůj uživatelský účet, ale momentálně to často nejde kvůli přetížení serverů nebo se neotevře link pro aktivaci, který obdržíte e-mailem.

Demo má být vhodné i pro začátečníky, kterým se může hodit zapnutí určité asistence při míření na nepřátele, aspoň to prý vyplývá z konfiguračních souborů.

Jak se vědělo z dřívějška, PC demo obsahuje dva multiplayerové módy: Team Instant Action (dva týmy o šesti lidech proti sobě s cílem pobít v daném kole co nejvíce protivníků) a Crash Site (o zmocnění se mimozemských výsadkových modulů, kdy body získáte za jejich ubránění a odražení útočníků).

Mapy jsou v tomto demu přítomny dvě: Skyline se rozkládá na vrcholcích střech, mezi skleníky a v interiérech mrakodrapů vysoko nad poničeným Manhattanem. Pier 17 je zase naopak umístěna dolů pod věžáky, kde máte v rozbořeném přístavu nebo ve vodě minimum možností krytí.

Více detailů o online hraní a vlastnostech obleku nanosuit v našich dojmech z MP nebo na české homepage EA.

Souběžně s tím se dnes objevilo také nové (aktualizované) MP demo Crysis 2 pro Xbox 360, neboť to zhruba měsíc staré bylo k dispozici jen omezenou dobu. Pro majitele Gold účtů je dostupné z Xbox Live. PS3 MP demo se má vynořit někdy v příštích dnech.

Než se vám objemný soubor stáhne a budete moci začít sami hrát, mrkněte se na velmi aktuální nahrávky z delšího hraní obou levelů v tomto PC demu:

Crysis 2 MP demo - Skyline level
Crysis 2 MP demo - Pier 17 level

Závěrem připomimínáme, že finální Crysis 2 vyjde 25. března, u nás s českými titulky ve všech verzích.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments