If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Stalker Call of Pripyat za 499 Kč

Víkendová sleva Xzone.

Víkendové slevě obchodu Xzone půlroční přestávka prospěla a vrátila se v plné síle. Po Dragon Age: Origins, Need for Speed: Shift nebo Anno 1404 z minulých týdnů se tentokrát týká zatím nejméně staré hry.

Třetí díl série Stalker s názvem Call of Pripyat u nás v češtině vyšel před Vánocemi, v zahraničí v anglické verzi až v únoru a po pouhém čtvrtroce je zlevněn. Tak jako vždy u Víkendové slevy, sleva činí 50% z původní doporučené ceny - posledního Stalkera tak můžete mít jen za 499 Kč. Jinde přitom dosud běžně stojí 899-999 Kč.

Vypadá to trochu jako výzva k přímému souboji s v pátek vycházejícímu a dnes recenzovanému Metro 2033 od podobných tvůrců z Ukrajiny. Obě hry toho mají společného mnohem více, hlavně po hratelnostní stránce, jakkoli je jedna v lineárních tunelech a druhá v otevřeném světě.

Pravidla pro uchazeče o tento výhodný nákup v rámci Víkendové slevy platí pořád stejná: objednávat od pátečního večera do pondělního rána, případně rezervovat na některé z kamenných prodejen Xzone a vyzvednout nejpozději do středy, jinak nárok na slevu propadá.

Závěrem ještě odkaz na recenzi Stalker Call of Pripyat od Eurogameru.

Comments