If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Star Wars: Force Unleashed II

Na hranici dobra a zla.

Tak ne nějaká nová značka s podtitulem Legends, nýbrž rovnou plnohodnotné pokračování loňské third-person akce Force Unleashed II přineslo slibované oznámení nové hry podle Hvězdných válek na VGA Awards.

Předvedený trailer konfrontoval hlas Yody s tajemným učedníkem Dartha Vadera, procházejícím se poblíž jakési zápasnické arény. Učedník vypadá pevně rozhodnutý a podle křeči v tváři už dávno propadlý Temné straně síly - tedy alespoň, než se ho jakýsi ženský hlas zeptá: "A uvidím tě ještě někdy?"

Že by tedy ve druhém díle mohla existovat šance na obrácení k dobru skrze milostnou aférku? Rozhodně se zdá, že tenhle románek jakousi roli ve hře hrát bude. A od věci nejsou ani detaily toho druhu, že Vaderův učedník má ve videu dvojici modrých světelných mečů, tedy barvy klasicky přisouzené hodným Jediům.

Trailer vyvrcholil uvnitř v aréně, ne nepodobné té na Geonosis z druhé epizody filmové ságy. Učedník se tu postavil obrovité bestii Rancorovi, podle všeho nejméně dvakrát většího než byly příšery z první hry - což bude patrně další ohled, ve kterém dvojka předčí svého nástupce.

A protože Yoda na závěr ještě stihne varovat: "Nejistá tvá budoucnost je," lze čekat, že Force Unleashed II se bude vskutku točit okolo rozhodování a balancování na hraně mezi Temnou a Světlou stranou Síly. Uvidíme - trailer ale ukázal, že potenciál to rozhodně má (verze na YouTube).

Více informací bude počínaje zítřkem zveřejněno na oficiálním webu hry.

Comments