If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Starfield prý vážně uvidíme tento víkend, ale zklame pozdním termínem

+ drby o dalším Assassinovi a Far Cry.

Redaktorský insider Jason Schreier dnes byl hostem podcastu Triple Click.

Máme se prý připravit na podivný veletrh E3, o němž ze svých zdrojů ví řadu věcí dopředu a neváhal se o ně podělit.

1) Starfield má být opravdu předveden na xboxovém streamu tento víkend a dokonce tam má být vyřčeno specifické datum vydání (!), ale to asi mnohé zklame, protože to prý bude až konec roku 2022. Čili žádný letošek ani příští jaro.

2) Tou novou hrou od Eidos Montreal, která bude v nedělním vysílání Square Enix, je prý opravdu Guaridans of the Galaxy. Potěší to, že se nejedná o titul na bázi živé služby.

3) Schreier se dále dozvěděl zajímavé informace od UbiSoftu: Příští díl Assassins Creed (Vánoce 2022) má být opravdu velký, ještě větší než Valhalla. Oproti tomu další díl série od pobočky v bulharské Sofii měl být odpískán a přetransformuje se jen do DLC pro Valhalla.

Far Cry 6 má být posledním dílem série ve starém stylu, to další pokračování má zažít nějaké "radikální změny", aby si hráči nestěžovali, že to je pořád o tom samém.

A na závěr dva věční opozdilci: Skull and Bones nevyjde dříve než koncem 2022 a to samé platí pro Beyond Good and Evil 2, které je i nyní stále jen ve velmi rané fázi vývoje.

Mimochodem, v sobotním vysílání UbiSoft Forward má být ještě jedna úplně nová hra, o které se dosud veřejně neví, ale prý ji nesmí prozradit.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments