If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Startovní trailer Call of Cthulhu

Co škrábe do očí?

Co čeká za závojem, škrábe nás do očí, ale skrývá se těsně mimo dohled - jako děsivá noční můra, kterou prostě nedokážeme spatřit? Nahlédněte do jasných snů a temné minulosti v premiérovém traileru na Call of Cthulhu (Alza.cz)

Hra přichází na trh v těchto dnech krabicově s českými titulky na PS4 a v anglické verzi na Xbox One (plus PC verze pouze digitálně).

Je oficiální adaptací papírového RPG od společnosti Chaosium a kombinuje investigativní hratelnost s bezkonkurenčním příběhem z Lovecroftova slavného mýtu Cthulhu. Jaké tajemství jako soukromý vyšetřovatel Edward Pierce odhalíte na až příliš tichém ostrově u bostonského pobřeží?

"Call of Cthulhu vás uvrhne do role zápolícího alkoholika, kterého mučí minulost, posttraumatický stres a podivné vidiny. Pierce je zarputilý vyšetřovatel toužící najít pravdu, jehož si najal otec zesnulé Sarah Hawkinsové. Ten jej pověří, aby se podíval na záhadný požár, který pohltil její sídlo a zabil její rodinu. Pierce se okamžitě ocitne v obklíčení místních, kteří mu nevěří, a ve slepých uličkách na Darkwateru. Snaží se jít dál a jeho svět se začíná odhalovat, zatímco realita se rozpadá a sny se stávají skutečností... A mezitím se Velký spáč připravuje na procitnutí," praví oficiální popisek domácího distributora Comgad.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments