If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Startovní trailer Modern Warfare 3

Je lepší než ten včerejší z Battlefieldu 3?

Activision nečekaně uprostřed víkendu a ve velkém předstihu před vydáním (více než 2 týdny) vypustili startovní trailer z Call of Duty: Modern Warfare 3.

Podle našeho názoru není ani zdaleka tak dobrý jako minulý Redemption trailer z MW3 nebo ten včerejší singleplayerový z Battlefieldu 3, s nímž má společný úvod zaměřený na cutscény s postavami.

Alespoň v kategorii "atraktivita startovních trailerů" zatím vyhráli EA. Zato Activision v tomto uvádějí, že Modern Warfare 3 je "nejočekávanější hra historie", což je trochu sporné a minimálně v ČR to neplatí. Nejspíš čerpají z počtu předobjednávek ve světě, které několikanásobně překonávají Black Ops, což by toto tvrzení obhajovalo.

Nicméně ke cti jim je alespoň potřeba přičíst, že nerecyklují a že tento trailer přináší vesměs samé ještě neviděné scény. Jen tomu nějak chybí "koule" - hudba, gradace i šikovnější střih. A možná výběr lepších záběrů, protože některé obsažené pouze zbytečně podtrhují stáří enginu, např. ten pád auta ze skály.

Kdo z Activision dal zelenou k vydání tohoto MW3 traileru pouhý den po tom z BF3, ze kterého místy mrazilo v zádech, tomu buď chybí soudnost... nebo že by věděl, že zajímavější trailer už nestihnou či nedokáží vyrobit? U předešlého Redemption traileru, který neomrzí ani po desítkách přehrání, to přitom šlo. Posuďte sami níže nebo tady a zajímají nás vaše názory!

Startovní trailer
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments