If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Startovní trailer Shadow of War

Ode dneška v obchodech.

Právě dnes vychází pokračování kritiky oceňované akční RPG hry Middle-Earth: Shadow of Mordor z roku 2014, která obdržela více jak 50 ocenění. Middle-Earth: Shadow of War (Alza.cz) navazuje na originální příběh o Talionovi a Celebrimborovi, kteří se musí probít nepřátelskou linií, aby vytvořili armádu, s jejíž pomocí se postaví Temnému Lordovi, Sauronovi. Startovní trailer, který navazuje na text recenze:

Ponořte se do epického dobrodružství na cestě k obsazení epických pevností a k vytvoření nového Prstenu a postavte se Temnému Lordovi a jeho Nazgúlovi. Zažijte bohatší a osobitější svět plný nových druhů nepřátel, silnějších osobností a hlubších příběhů. Vracejte se pro odplatu nebo vytvářejte spojenectví. Vydejte se za nepřátelské linie a využijte své strategické schopnosti, lstivost nebo tvrdou sílu a dobuďte Sauronovy pevnosti a následně je obraťte proti němu. V Middle-earth: Shadow of War nebude nic zapomenuto...

V nabídce jsou pro PC/PS4/X1 standadtní edice, Silver Edice, Gold Edice a naprosto výjimečná a velmi limitovaná Mithril Edice. Více o obsahu jednotlivých edic se dozvíte na stránkách Cenegy zde.

Comments