If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Startovní trailery a souhrn recenzí The Walking Dead pro VR

Jak tihle zombíci dopadli?

Je tomu pár dnů, co Skydance Interactive vypustili The Walking Dead: Saints and Sinners pro platformy virtuální reality, která se možná časem podívá i na PC či konzole.

Níže jsou dva startovní trailery k této hororové akci, která se zatím pyšní slušným průměrným hodnocením 79 procent na Metacritic.

UploadVR si stěžují na nudná prostředí, repetitivní strukturu misí a umělou inteligenci lidí, přesto Saints and Sinners označují za dosud nejlepší zombie hru pro VR. Boje na blízko jsou prý správně násilné, výborný pocit si odnesli i ze střelby a celkové hloubky titulu

Devítku dali také na TheSixthAxis, kde vyzdvihují neustálý strach z rizika přepadení nemrtvými. Když k tomu přidáte výrobu předmětů, dobrý scénář a smysluplné úkoly, dostáváte excelentní zážitek.

Poněkud hůře to vidí na GameRant se 70% kvůli technickým chybám, špatně implemetnovaným stealth systémem a útoky od lidí. Nicméně úroveň interaktivity, kterou zde máte, zajišťuje, že tohle je titul, který si majitelé VR budou chtít vyzkoušet.

Destructoid trochu naříká nad ovládáním inventáře a že to není úplně otevřený herní svět (jen série lokací s rozcestníky, kde máte zásoby či se uzdravujete), ale oceňuje, že jde po tolika letech od příchodu VR konečně o plnohodnotný zážitek pro tuto platformu.

Nad nevyužitím plného potenciálu universa a oficiální licence od Roberta Kirkmana si posteskli na italském EverEye, nicméně zdejší survival svět je tak fascinující, že hře odpustíte i generickou povahu.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments