Skip to main content

Stealth plošinovka s roboty Ereban: Shadow Legacy

Ohlášení hry.

Jednou z her, která během náhražek E3 zůstala ve stínu slavnějších sérií či projektů od známých jmen, je Ereban: Shadow Legacy.

Pochází od španělského indie studia Baby Robot Games a vydavatele Raw Fury, o jejichž debut se jedná. Bude venku na PC a Xboxu (včetně Game Pass) v roce 2023.

Žánrově to je dynamická stealth plošinovka s roboty, která působí, jako by se odehrávala v jakési cyberpunkové variaci na severní Afriku.

"Hrajete za Ayanu, posledního potomka zapomenuté rasy. Využívejte mystické stínové schopnosti, špičkové pomůcky a úkryt či vraždy, abyste odhalili pravdu o své minulosti a klíč k záchraně umírajícího, morálně šedého světa. Jaký bude váš odkaz?

Užijte si bezprecedentní kombinaci plížení a stínů díky schopnosti Shadow Merge. Ponořte se do stínů a volně se jimi pohybujte, šplhejte po zdech, dostaňte se na nepřístupná místa, útočte z krytu nebo pokračujte, aniž by si vás někdo všiml.

Absorbujte ozvěny a učte se další smrtící či nesmrtící stínové schopnosti, vyrábějte pokročilé pomůcky, kombinujte tohle všechno se svou mrštností a infiltrujte hranice Heliosu, abyste zjistili, co skrývají.

Vyhýbejte se nebo zabíjejte. Ušetřete nebo pohlťte. Rozhodnutí je na vás: kam až jste ochotní zajít kvůli odhalení pravdy? Přistupujte ke každé úrovni pomocí vlastního stylu hry. Pohybujte se pomocí svých schopností jako duch nebo útočte jako smrtící stín v tomto sci-fi světě, kde se činy vymykají hranicím dobra a zla.

Coby poslední potomek Erebanu odhalte tajemství toho, kým jste a co se stalo s vaším lidem. Vydejte se do trosek měst bez života, infiltrujte sci-fi zařízení vytesaná do prastarých chrámů a objevte pozůstatky své zapomenuté rasy. Odhalte pravdu o Heliosu, kryptické energetické megakorporaci, která tvrdí, že vyřešila energetickou krizi."

Read this next