If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Stomilionové tržby z Xbox Live Arcade

Bude mezi hity také Perfect Dark?

Zpráva od spol. Forecasting and Analysing Digital Entertainment (FADE) tvrdí, že služba Xbox Live Arcade (XBLA) v minulém roce vygenerovala na 103 milionů USD na tržbách. Což je o výrazných 34% více, než za rok 2008.

Mezi největšími hity přitom byly hry Castle Crashers (milion prodaných kusů) a Battlefield 1943 (800 tisíc kusů). Mezi nejlepšími hrami dle odhadovaných tržeb měly být, tedy vyjma výše zmíněných Battlefield 1943 (12.5 milionu USD) a Castle Crashers (7.3 milionu USD), také Trials HD (7.1 milionu USD), Shadow Complex (6.1 milionu USD), Family Game Night (4.2 milionu USD), Marvel vs. Capcom 2 (4.2 milionu USD), Magic: The Gathering (2.8 milionu USD), Worms 2 (1.8 milionu USD), Peggle (1.8 milionu USD), či Turtles in Time: Reshelled (1.7 milionu USD).

Uvidíme, jestli se do téhle elitní kategorie přidá i připravovaný Perfect Dark, který míří na XBLA a který bude představený v hratelné podobě už 11. února, u příležitosti prezentační akce Microsoftu - X10. Připomínáme, že jde o předělávku původní FPS z konzole N64, jež mj. nabídne HD grafiku a 60fps.

Za připomenutí tady ještě stojí, že v polovině měsíce dubna skončí Xbox Live podpora pro původní Xbox hry, což se týká i her vydaných v rámci nabídky Xbox Originals. Uvedené neodvratně znamená, že s multiplayerovým zápolením v Halo 2 budeme mít už za chvíli utrum.

Tagged With

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles