If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Stray a Callisto Protocol mění českého distributora

Koch Media přebralo distribuci Skyboundu.

Playman / Comgad dnes informoval, že nahradil společnost HYPE u pár nadcházejících titulů.

"S velikou radostí vás informujeme, že od 9. srpna 2022 přebírají Koch Media exkluzivní odpovědnost za distribuci videoher od Skybound Entertainment na území České republiky a Slovenska.

Tato smlouva zahrnuje hry jako Stray na PlayStation 5, krabicové Psychonauts 2 na všechny platformy, vysoce očekávaný sci-fi horor The Callisto Protocol na všechny platformy a také dosud neoznámené tituly."

Stray je příběh ztracené osamocené kočky, která musí rozplést prastaré tajemství a utéct z dávno zapomenutého světa. Podívejte se na svět očima toulavé kočky a interagujte s prostředím hravým způsobem. Buďte co možná nejplíživější, nejmrštnější, nejbláznivější a občas i nejotravnější pro prapodivné obyvatele tohoto záhadného světa. Na své cestě se kočka skamarádí s malým lítajícím dronem, známým jako B-12. S jeho pomocí se pokusí společně najít způsob, jak opustit toto neutěšené místo. Stray vychází na PS5 20. září.

Psychonauts 2: Razputin „Raz“ Aquato je zkušený akrobat a mimořádně nadaný mladý psychik, který si uvědomil, že jeho celoživotní sen je vstoupit do mezinárodní organizace pro psychickou špionáž známé jako Psychonauti! Tito psychičtí super špioni mají ale potíže. Jejich vůdce se od záchrany před únosem podivně změnil. A co je horší, někdo z týmu vynáší informace. Psychonauts 2 kombinuje roztodivné mise a tajemná spiknutí v platformové dobrodružné hře ve filmovém stylu a se spoustou přizpůsobitelných psychických schopností. Psychonauts 2 přináší vše, od nebezpečí, přes vzrušení až po notnou dávku smíchu, zatímco jako Raz překonáváte nástrahy myslí přátel i nepřátel na cestě k porážce vraždícího psychického zlosyna. Motherlobe Edice vychází na PS4 a Xbox One a X již 27. září.

The Callisto Protocol: V této příběhové hororové hře na přežití z pohledu třetí osoby zasazené 300 let v budoucnosti se hráč ujme role Jacoba Lee – oběti osudu uvržené do věznice Black Iron s maximální ostrahou na Jupiterově měsíci Callisto. Když se vězni začnou měnit v obludné stvůry, věznice se ocitne v chaosu. Aby Jacob přežil, musí se probojovat do bezpečí a utéct z věznice Black Iron, přičemž musí odhalit temná a znepokojivá tajemství pohřbená pod povrchem Callisto. Pomocí jedinečné kombinace střelby a kontaktního boje si bude Jacob muset přizpůsobit taktiku, aby mohl bojovat proti rychle se vyvíjejícím stvůrám, zatímco bude hledat nové zbraně, vybavení a schopnosti, aby zdolal rostoucí hrozbu a utekl hrůzám Jupiterova měsíce smrti. The Callisto Protocol vychází 2. prosince na PS4, PS5, Xbox One a Xbox series X.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Stray

PS4, PS5, PC

The Callisto Protocol

PS5, Xbox Series X/S, PC

About the Author

Redakce

Contributor

Comments