If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Street Fighter 5 začne trestat zbabělce

+ nízké prodeje na PC.

Bojovka od Capcomu z půlky února se potýkala s problémy s neohrabaným matchmakingem a online funkcemi, které od té doby postupně vyřešila, minimálně v některých regionech už není čekání tak dlouhé. Co však stále irituje, je chování některých hráčů.

Dochází totiž k tomu, že pokud někdo v multiplayerovém zápasu Street Fighter 5 prohrává, tak se těsně před koncem raději zbaběle odpojí, než aby přišel o sérii výher v řadě a zachoval si své League Points.

Výrobce se nyní nechal slyšet, že připravuje "permanentní řešení tohoto problému". Než ho implementuje, nějaký čas to potrvá, proto od příštího týdne začne tyto chytráky trestat a prý je to bude bolet.

"Prosíme o pomoc komunitu: zaznamenávejte na video každý případ, kdy se toto děje, a pošlete nám to. Např. přes SHARE funkci na PS4, záznamy z Twitch atd.," prosí Capcom.

Co Street Fighter 5 trápí též, je nízká prodejnost PC verze. Podle údajů SteamSpy ji vlastní 113 tisíc lidí, což je na áčkový titul poměrně málo. Informace o odbytu PS4 verze nejsou k dispozici. Naší recenzi publikujeme již zítra, hru si můžete koupit na Alza.cz.

About the Author

Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments