If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Střílečka Alien Breed Evolution trilogií

Na konzolovém trhu bude už v říjnu.

Remake klasické amigácké střílečky Alien Breed Evolution bude rozdělen na tři části, kdy ta úplně první spatří světlo herního světa v měsíci říjnu. Je tak zcela evidentní, že Team 17 chce na tomhle svém projektu běžícím na Unreal 3 enginu trhnout něco víc, konečně šéf studia - Martyn Brown, prozradil některé zajímavé detaily.

Předně tolik, že hra měla být ve vývoji okolo 14-15 měsíců, podílelo se na ní přibližně 30 lidí a náklady se vyšplhaly na 2,5 milionu USD! Brown tvrdí, že jde o v současnosti nejnákladnější hru určenou pro digitální distribuci, přičemž se hodí zmínit, že koncovými zákazníky budou majitelé konzolí PS3 a X360.

Alien Breed Evolution tedy skrze online služby PSN a Xbox Live zamíří (aspoň prozatím) toliko na konzolové formáty, kde chce nabídnout celkem 15 hodin herního času. V případě první epizody se můžete těšit na tři hodinové levely a pak ještě speciální tříhodinový co-op scénář. Je zajímavé, že verze pro PSN a konzoli PS3 má přijít později než ta pro Xbox Live, přičemž není dosud zřejmé, o jak velkou časovou prodlevu se bude jednat.

Koneckonců zřejmá není ani cena, jež v tomhle případě stále nebyla potvrzena. Tipnete si?

Comments