If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Střípky informací o Mortal Kombat 9

Bez superhrdinů a s vyšším ratingem.

Duchovní otec Mortal Kombat série - Ed Boon, prozradil, že chystající se další díl (pracovně označený jako Mortal Kombat 9) bude mnohem drsnější a násilnější, než tomu bylo u předchozího Mortal Kombat vs. DC Universe. Lidé si prý žádají M-rating (věkové doporučení jen pro dospělé), takže již nemáme počítat se žádnou licencí na superhrdiny a přiměřeně uhlazenou prezentací, ale naopak se skutečně krvavými fatalitami a komby.

Je tu dokonce příslib v tom smyslu, že půjde o nostalgický návrat ke kořenům série, který by tak mohli ocenit četní fandové. V tuto chvíli není ze hry hotovo nic jiného než motion-capture speciálních pohybů, nicméně stále není známa cílová platforma a datum, kdy by se hra měla objevit na trhu.

Co naopak známo je, jsou dřívější skutečnosti, že Midway díky svému zadlužení již nabízeli značku Mortal Kombat k odprodeji. A že padesátičlenný tvůrčí tým série Mortal Kombat měl v dubnu ambice opustit potápějící se loď a začít vyjednávat přechod k novému vydavateli. Proč? Protože prý neobdržel od Midway prémie za dosažení prodejních cílů u posledního dílu DC Universe, kterého se přitom mělo prodat přes milion kusů.

Snad se tyto nesnáze negativně nepodepíší pod výslednou kvalitu díla. Zatím nezbývá, než se obrnit trpělivostí a počkat, co se ze současné situace nakonec urodí eventuálně zajímavého, co by dále pomohlo postavit skomírající žánr bojovek na nohy.

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles