If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

SWAT jednotka FBI z Rainbow Six Siege

+ první hra s novým Havok FX.

Současně s novým videem výše UbiSoft oznámil, že Rainbow Six Siege (předobjednat na Alza.cz) bude v půlce října první hrou, která adoptuje novou technologii Havok FX. Toto řešení počítané procesorem (CPU) prý dá vývojářům k dispozici nové fyzikální efekty pro tituly nové generace.

"Nové softwarové řešení Havok FX zařídí bezprecedentní úroveň detailů, fyziky a částicových efektů, které přidají nový hratelnostní rozměr do dřívějších vizuálních efektů. Lehká a multiplatformní technologie dokáže vytvořit dynamické a perzistentní efekty, jako jsou střepiny od granátů, kouř, prach a odlétající zbytky, které budou mít interakci jak s hráčem, tak s okolním prostředím, což designérům umožňuje ovlivnit hratelnost," uvádí výrobce v tiskové zprávě.

Hlavní designér z UbiSoft Montreal chválí, jak Havok FX posunul realističnost Realblast, jejich procedurálního enginu pro destrukci, na novou úroveň, takže po každé explozi uvidíte vzduchem létat spoustu věcí, což prý činí každý útok napínavějším a uvěřitelnějším. Více o Rainbow Six Siege v kompletním zpravodajství EG.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments