If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Systém odměn na Xbox Live

Uživatelé získají speciální body.

Microsoft aktuálně testuje novou vychytávku v rámci služby Xbox Live, která je však dosud určena jen vybraným majitelům placeného Gold účtu a co hlavně - Američanům. Nicméně o co v případě Rewards programu vlastně jde?

Princip je jednoduchý. Za obvyklé činnosti uživatelů Xbox Live, jako je obnovení placeného Gold konta (a jeho trvání) či nákup her a dalších věcí na Xbox Live, získávají tito speciální body. Body se přitom převádějí v poměru 1 ku 1 na vaše konto jako standardní Microsoft body, které slouží co virtuální měna pro obchodování na Xbox Live.

Microsoft přitom tvrdí, že čím více utratíte při nakupování, tím více bodů získáte. Neboli že Rewards program funguje na principu postupného procentuálního nárůstu bodů, jež získáváte za vaše výše naznačené aktivity. Což vás samozřejmě logicky nasměruje k dalšímu utrácení a povědomí, že tenhle nápad může do kasičky Microsoftu přinést spousty cinkajících příspěvků.

Zatím ovšem nikde nezaznělo nic o možné odměně za Achievementy, resp. Gamescore, s čímž v Microsoftu operovali již dříve. Otázkou dále je, kdy se vlastně program podaří rozeběhnout, počítaje v to i evropské vlastníky konzole X360. Ti američtí se mohou s touto novinkou seznámit na dedikovaném serveru.

Tagged With

Comments