If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Systémové požadavky pro Hard Reset

Hra vyjde v polovině září.

Polští vývojáři The Flying Wild Hog oznámili, jaký počítač budete potřebovat na zprovoznění PC exkluzivní FPS střílečky Hard Reset. Kromě toho také konečně prozradili, kdy hra vlastně vyjde.

K dostání by měl být Hard Reset již 13. září na Steamu za pouhých 29.99 dolarů, což je v přepočtu nějakých 500 korun. Hra by měla nakonec vyjít i v krabicové verzi, například český Xzone ji má již v nabídce. Distribuovat u nás ji bude CD Projekt.

A jaký počítač tedy potřebujete?

Minimálně musíte mít Pentium 4 nebo Athlon 64 na 2,5 GHz, potřebujete 2 GB operační paměti a grafickou kartu 512 MB NVIDIA GeForce 8800GS nebo ATI Radeon HD 3870.

Co se týče doporučené konfigurace, vývojáři uvádějí, že by vám měl stačit čtyřjádrový procesor Intel Quad Core 2.3 GHz nebo AMD Phenom II x4 2.5 GHz, 3 GB operační paměti a grafické karty 512 MB NVIDIA GeForce 9800 GT nebo ATI Radeon HD 4870.

Vývojářský tým The Flying Wild Hog, který stojí za Hard Reset, je složen z lidí, kteří dělali dříve na Bulletstorm a z několika lidí z CD Project Red, kteří mají na kontě oba Zaklínače. Hard Reset je ve vývoji od roku 2009 a bude vyprávět kyberpunkový příběh inspirovaný dílem Philipa K. Dicka, Williama Gibsona a Neala Stephensona.

Tagged With

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles