If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Multiplayerová FPS Tactical Intervention

Nová PC hra od tvůrce Counter-Strike.

Minh Le, spolutvůrce originálního Counter-Strike, oznámil novou multiplayerovou PC střílečku s názvem Tactical Intervention.

Má jít o další akci s protiteroristickou tematikou, která ovšem chce nabídnout řadu vylepšení - právě oproti Counter-Strike, kde by hráči případné změny již těžko akceptovali. Není bez zajímavosti, že Minh Le pracoval také na Counter-Strike 2, nicméně projekt byl nakonec uložen k ledu.

V případě Tactical Intervention půjde zkrátka o takovou srdcovku zmíněného tvůrce, která poběží na modifikovaném Source enginu. A odstraní některé problematické prvky Counter-Strike, jako zdlouhavé čekání na konec střetu, kempování a přílišné zneužití síly sniperů. Podle Minh Le mají právě snipeři negativní dopad na hru, neboť v jejich osobě dochází k jejímu špatnému vybalancování.

Jestli se Tactical Intervention podaří přiblížit věhlasu Counter-Strike se dozvíme až koncem roku, kdy by se hra měla objevit na trhu. V současné chvíli je před svým dokončením a brzy se tak dostane do fáze beta testování a ladění.

Comments