If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Také jste naletěli? Bloodborne Remastered znovu ožilo

Fake news.

Působilo to na první pohled docela uvěřitelně. I to ideálně zapadalo do kontextu nedávné zprávy od Sony, že bude v příštím roce několikanásobně více PC konverzí.

Zdálo se, že to zveřejnilo známé jméno na herním Twitteru, kterým je Nibellion...

"Bloodborne Remastered vyjde pro PS5 v srpnu 2022 a pro PC ve druhém čtvrtletí 2023. S celou řadou vychytávek, včetně 60fps, nativního 4K rozlišení a raytracovanými odlesky, vše od studia Bluepoint Games ve spolupráci s Nixxess Software"

Jenže když jste klikli na přihozený link, zavedlo vás to pouze na mnoho let starou zprávu na PlayStation Blogu, což bylo vidět i z URL.

A Twitter účet, který to publikoval, byl zfingovaný, aby vypadal jako Nibellion, ale ve skutečnosti bylo v názvu profilu jedno písmenko odlišné, ačkoli ikona odpovídala.

Čekatelům na toto akční RPG od From Software tedy nezbývá než nepřestat doufat, aby se něco takového, co je snadno odhadnutelné, stalo realitou v budoucnu, viz falešné screenshoty z remasteru z března. Nebo se mrknout na aktuální fanouškovské videosrovnání, jak by vysněný port mohl jednoho dne vypadat:

Čtěte také: Opět se vynořily zvěsti o remasteru Bloodborne, Spekulace o Bloodborne pro PC podpořil tvůrce God of War, Bloodborne ještě neřeklo poslední slovo, Bloodborne Remastered v zimě na PC a PS5?, Remaster Bloodborne pro PC a PS5 v bližších detailech,

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Bloodborne

PS4

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments