If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Takhle dopadlo dlouho očekávané Final Fantasy XV ve světových recenzích

Na hru se čekalo 10 let. Stojí za to?

Pokud se nemůžete dočkat Final Fantasy XV a bojíte se, jak hra dopadla, tak se dá říct, že všeobecně dobře. Hra sbírá pozitivní recenze, kde to jen jde, takže se nemusíte před nákupem hry obávat.

GameSpot dal hře 8/10 a píší, že "ačkoli postavy vás příliš nezaujmou, překrásný svět a zábavné výzvy všechno zachraňují". Stejnou známku dal hře také USgamer. "Byl jsem skeptický, že Final Fantasy XV může být úspěšné, ale i přes několik chyb, nakonec ta hra u mě vyhrála. Postupem sem si oblíbil postavy, našel jsem v otevřeném světě více, než jsem očekával a užíval si bombastické epické scény. Někteří budou hru velmi tvrdě kritizovat, ale vydržte u ní prvních pár hodin a nakonec budete překvapení, jak se vám odmění."

Game Informer udělil hře 85 procent. "Final Fantasy XV není jako žádná jiná open world RPG, jakou jsem kdy hrál. Občas je ve své unikátnosti úspěšná, občas jí to nevyjde a nebýt několika problematických designů, byla by to neuvěřitelná jízda." Polygon dal hře známku dokonce 90, stejně jako Destructoid. "Pokud nemáte rádi JRPG, tahle hra vás nepřesvědčí, abyste jim dali šanci. Přesto jde o hru, která má sice pár chyb, ale rádi na ně zapomenete, protože jde jinak o excelentní titul."

Final Fantasy XV vychází na Xbox One a PS4 a objednat hru si můžete na Alza.cz.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments