If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Tales of Monkey Island nejúspěšnější

Předešlým sériím od Telltale se tak nedařilo.

Společnost Telltale se dostala do řádného povědomí, když oznámila, že vytvoří pokračování klasické adventury LucasArts Sam & Max. Když vyšla, byla ve 3D, ale díky tomu, že v Telltale pracuje spousta bývalých zaměstnanců LucasArts, kteří tam pracovali v době zlaté éry adventur, si zachovala stejnou atmosféru a vtip jako původní hra. Fanoušci byli nadšení.

Telltale díky úspěchu Sam & Max získali přízeň LucasArts a ti jim dovolili něco, co téměř nikdo nečekal. Vytvořit další díl nesmírně populární série adventur Monkey Island. A Telltale díky tomu narazili na doslova zlatý důl...

"Jsme překvapení a potěšení, jak se Tales of Monkey Island daří," řekl Mark Darin z Telltale. "Můžeme už s jistotou říct, že jde o naši jednoznačně nejúspěšnější sérii."

Tales of Monkey Island se původně prodávalo jen jako celý balík, který obsahuje pět samostatných epizod, z nichž zatím vyšly dvě (recenze té první na Eurogamer.cz). Telltale překvapilo, kolik lidí si kupuje rovnou celý balík - má jít o mnohonásobně vyšší čísla než u jejich předchozích her.

Nedávno nabídli digitální download také po jednotlivých epizodách po devíti dolarech z Amazon.com. Bohužel, stahovatelné produkty tam mohou nakupovat pouze američtí zákazníci.

More Zpravodajství

Latest Articles