If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Team Fortress 2 oslavuje 119. update

Nové předměty, figurky a medaile.

Valve dnes oslavuje uvedení sto devatenáctého updatu pro Team Fortress 2. Kromě klasických oprav bugů přibudou do hry nové předměty (tématicky spojené s oslavou) a hlavně medaile. Ty jsou nejvýraznější novinkou 119. updatu.

Medaile mají ovšem pouze dekorační funkci - budete je mít připnuté na hrudi a dávají tak ostatním hráčům vědět, jak dlouho již hrajete Team Fortress 2. Medaile jsou tři - bronzová, stříbrná a zlatá.

Bronzovou medaili dostane každý, kdo si poprvé zahrál TF2 rok (nebo později) po jeho uvedení. Stříbrnou medaili dostanou ti, kteří si poprvé zahráli TF2 v období mezi 3. a 12. měsícem po uvedení na trh. A zlatou medaili dostanou jen skuteční veteráni, kteří si hru poprvé zahráli nejpozději do tří měsíců, co byla hra uvedena na trh.

Valve také zveřejnilo zajímavý fakt - cache velikost původního TF2, z 20. září roku 2007, byla 2.45 GB. Velikost TF2 dnes je 4.83 GB. Těch 119 updatů se tedy řádně projevilo.

A jako by nestačily herní bonusy, Valve přidává navrch i figurky postav z jejich her. O jejich výrobu se postará firma The IP Factory. K dispozici budou 45 centimetrové figurky postav z Half Life 2, 30 centimetrové figurky z Team Fortress 2 (jako první půjde do prodeje modrý i červený Heavy) a opět 30 centimetrové figurky z Left 4 Dead 2. Něco bude i z Portalu, ovšem nebylo oznámeno co. O ceně zatím také nepadlo ani slovo.

K těmto figurkám bude navíc The IP Factory vyrábět i rekvizity v životní velikosti, opět z výše uvedených her - dočkat bychom se tak mohli zřejmě především zbraní a předmětů. Ideální dárek pro zapálené fanoušky Valve her. Co třeba taková Companion Cube z Portalu coby noční stolek?

Comments