If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Teaser FIFA 19 už s Ronaldem v Juventusu

Jak EA změní hru kvůli přestupu?

Mohutně sledovaný přestup Cristiana Ronalda z Realu Madrid do Juventusu zavařil EA, kteří s tím samozřejmě dopředu nepočítali, co se týče marketingové spolupráce na nadcházející hře FIFA 19 (Alza.cz).

Včera však rychle zareagovali a k příležitosti tiskové konference CR7 v Turíně zveřejnili krátké video, v němž má slavný fotbalista už dres Juventusu a stojí tam po boku svých nových spoluhráčů, jako Douglas Costa, Paulo Dybala či Giorgio Chiellini.

Ze strany EA však ještě bude potřeba odpovědět na dvě otázky:

Jak to bude nakonec s obalem FIFA 19, na němž byl původně v červnu vyobrazen Ronaldo v dresu Realu Madrid, ale nyní ho už obchody odstranily a nahradily dočasným modrým obalem bez Ronalda. Nabízí se, že tam bude nově v dresu Juventusu, což je vzhledem k onomu teaseru pravděpodobnější než jiná varianta, i protože v Realu není nikdo se srovnatelnou popularitou, kdo by ho adekvátně nahradil.

Nový dočasný obal

Druhou, důležitější věcí je to, jak se přestup projeví na hratelnosti příběhového režimu The Journey ve FIFA 19. Původně to mělo být tak, že hráčova postava Alexe Huntera se připojí k Realu Madrid a bude tam hrát po boku Ronalda. EA teď patrně budou muset příběh a veškeré dialogy či cutscény překopat, aby Hunter vkročil namísto toho do Juventusu, čemuž teoreticky mohou bránit nějaké smluvní závazky s Realem a také to bude práce pro vývojáře na poslední chvíli. Pokud by však ke změně nepřikročili, hráči by si samozřejmě stěžovali, že hra neodpovídá realitě. Řešit to případně lze i nějakým patchem se změnou soupisek, ale to pro tento transfer roku není moc vhodné.

Originální vizuál s dresem Realu Madrid, když se ještě o přestupu nevědělo
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments