If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Teenagerský horor Until Dawn nakonec zrušen není

Tvrdil to Amazon + aktualizace.

Interaktivní podobu Vřískotu nebo True Blood asi přemohly nějaké záhadné síly. Přestože ještě před měsícem nás vývojáři ujišťovali, jak jim práce bezvadně odsýpá, možná jen mlžili a vše může být jinak.

Obchod Amazon totiž dnes rozeslal zákazníkům s předobjednávkou Until Dawn notifikaci, že se dozvěděl od výrobce o zrušení tohoto survival hororu s teenagery, tudíž tam nepůjde koupit:

Začalo se spekulovat o možném změně platformy z PS3 na PS4, ale nic takového nikdo nepotvrdil ani nenaznačil, byť by to dávalo smysl i vzhledem k dnes již přežité podpoře ovladače PlayStation Move. Možné vysvětlení nabízí i prostý fakt, že Until Dawn může vyjít jen v digitální verzi a nikoli v krabicovce. Ačkoli to by zrovna Amazon rušit ani tolik nemusel, když právě tento týden spustil vlastní digitální obchod s obsahem pro PlayStation, odkud tato jeho informace také může pocházet.

Trailer z oznámení v srpnu 2012:

UPDATE - ředitel vývoje Pete Samuels ze Supermassive Games popřel zprávu Amazonu: hra podle něj rozhodně zrušena není, stále ji vyvíjejí, jsou z ní nadšeni, letošek samozřejmě nestihnou, ale po Novém roce z ní něco ukáží.

Tagged With
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments