If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

OHLÉDNUTÍ: Naše TOP 10 nejlepších her z E3 2013

Reportéři Eurogameru zvolili své favority výstavy.

Martin Zavřel

1. Dark Souls 2 - zkrátka a dobře úplně jiná liga herního zážitku - E3 dojmy, E3 screenshoty, E3 trailer.

2. Metal Gear Solid 5 - kvůli příběhu, otevřenému světu, výpravě a nápadité hratelnosti - E3 screenshoty, prodloužený E3 trailer.

3. Beyond: Two Souls - skvělý příběh, pestrost a nepředvídatelnost. Jodie Holmes/Ellen Page - E3 dojmy, E3 screenshoty, E3 trailer.

4. Call of Duty: Ghosts - mám tuhle sérii prostě rád, pro výpravnost kampaně i návykovost MP - E3 videa z hraní, E3 screenshoty, E3 dojmy připravujeme.

5. Battlefield 4 - MP není můj šálek kávy, ale kampaň vypadá opět parádně - E3 dojmy, E3 MP obrázky, E3 SP obrázky, E3 MP video, E3 SP video.

6. Killzone: Shadow Fall - vypadá líp než kdy předtím, po všech stránkách - E3 dojmy, E3 screenshoty, E3 trailer.

7. Destiny - Bungie umí, nemůžu se dočkat až budeme v coop MP objevovat tenhle svět - E3 screenshoty, E3 video z hraní.

8. Watch Dogs - líbí se mi koncept hackování a celkově to vypadá jako mimořádně kvalitní "městská" hra - E3 dojmy, E3 screenshoty, E3 video z hraní, E3 filmeček.

9. The Evil Within - survival hororů není nikdy dost, zvláště takhle propracovaných - E3 video z hraní, E3 obrázky, E3 dojmy připravujeme.

10. Tom Clancy's: The Division - báječná atmosféra dema, snad to bude mít i slušný příběh - E3 dojmy, E3 obrázky, E3 video z hraní, E3 příběhový trailer.

Pavel Oreški

1. The Evil Within - rukopis tvůrce Resident Evil je jasně čitelný plus perfektní grafika.

2. Command and Conquer F2P - nevím, proč se autoři rozhodli vypustit z názvu Generals, protože přesně tak se frenetická RTS hraje - více o hře, E3 dojmy připravujeme.

3. Killzone: Shadow Fall - nádhená grafika a skvělé sci-fi prostředí v klasické střílečce.

4. Wolfenstein: New Order - legendární akce se vrací s ikonickou hratelností v perfektní alternativní budoucnosti s hrdinou alá Duke Nukem - E3 filmeček, E3 video, E3 screenshoty, E3 dojmy připravujeme.

5. Watch Dogs - už minulý rok čokl všechny uchvátil a možnosti otevřeného světa vygradovaly mou netrpělivost.

6. Wonderfull 101 - skvělá mlátička lehounce okořeněná strategií - vše o hře, E3 dojmy připravujeme

7. Tom Clancy's: The Division - jedna z graficky nejlepších her E3, mě oslovila hlavně svou ne-zombie apokalypsou.

8. Bayonetta 2 - sexy účes, sexy kámoška a sexy zjednodušené ovládání (a tím nemyslím to dotykové) - vše o hře, E3 dojmy připravujeme

9. Knack - sbírání částí hlavního hrdiny a jeho zvětšování po celou dobu hraní od pumprlíčka po obra bořícího paneláky - E3 dojmy, E3 screenshoty, E3 trailer.

10. Titanfall - ačkoliv na téhle multiplayerové střílečce není nic originální, dvacetiminutová předváděčka hraní zaujala dokonale vybalancovanou akcí - E3 preview, E3 trailer, E3 video z hraní, E3 screenshoty, E3 dojmy připravujeme.

Jan Doskočil

1. Tom Clancy's The Division - za pandemický svět a za grafiku, protože šlo o jedinou hru z E3, která vizuálně působila jako opravdový nextgen, nevýhodou přilišná podobnost s Watch Dogs.

2. Dead Rising 3 - za oživení téhle série, která kdysi definovala zombíky ve hrách a bude s ještě více improvizovanými zbraněmi i s ježděním ve stylu Carmageddonu - E3 preview, E3 video, E3 obrázky.

3. Metal Gear Solid 5 - za atmosféru, otevřený svět prérie s kaňonem, místy až nechutnou syrovost zážitku a za jedinečný producentský vliv Kojimy, který musí nabudit i nefanoušky série - E3 screenshoty, prodloužený E3 trailer.

4. Zaklínač 3 - za parádní první ukázky přímo z hraní, které překonaly i ta nejvyšší očekávání publika - E3 dojmy, E3 screenshoty, E3 další screenshoty a artworky, E3 video, E3 vývojářský deník, článek o uložených pozicích a PhysX, nejdražší polská hra všech dob, článek o DRM na Xbox One.

5. Mirror's Edge - za dání mu zelenou od EA a za návrat jedinečné Faith, ačkoli jsme ještě neviděli nic konkrétního a počkáme si na něj asi dlouho, i existuje riziko více akční náplně namísto parkúru a běhání - má být velmi odlišné od jedničky, E3 galerie, E3 trailer.

6. The Crew - za rozličné typy závodů a za možnost projet celou Ameriku jako otevřený propojený svět - E3 preview, E3 trailer, E3 video z hraní, E3 obrázky, E3 dojmy připravujeme.

7. RYSE: Son of Rome - za epičnost bitvy o třídu vyšší než v Total War: Rome 2, za emoce postav a brutalitu bojů - E3 video z hraní, E3 obrázky, E3 dojmy připravujeme.

8. Plants vs Zombies 2 - za slibné nápady a pestrost, dle všeho dost obohacující dosavadní hratelnost, naopak od střílečky z téhož světa, která začne svou tuctovostí nudit během pár vteřin (bylo bohužel předváděno v separovaném hotelu mimo výstaviště, kam se kluci nedostali) - E3 oznámení s obrázky a filmečkem, článek o implementaci F2P.

9. Dying Light - za střídání dne s nocí kombinované s parkúrem a za hledání z letadla vyhozených zásob k přežití (něco jako DayZ, ale v singleplayeru a s podporou velkého vydavatele) - E3 dojmy, E3 obrázky, E3 trailer.

10. Assassins Creed 4 - za hudbu u renderovaného filmečku a ukázku plynulých přechodů z ostrovů na moře, jehož otevřenost a rozsáhlost skýtá mnoho možností pro hratelnost - E3 dojmy, E3 video z hraní, E3 nahrávka multiplayeru, E3 renderovaný filmeček, E3 horizont video, E3 SP obrázky, E3 MP obrázky.

A jaké je vaše TOP 10 her z E3 2013? Napište vaše soukromé pořadí do komentářů níže

Tento článek vyšel v rámci vlastního zpravodajství Eurogameru přímo z místa konání veletrhu E3 2013 v Los Angeles - více o jeho pokrytí.

Tagged With

Comments