If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Tématická skladba z Final Fantasy VII Remake

Poslechněte si ji zde.

Square Enix přinesli nový trailer ke hře Final Fantasy VII Remake, ve kterém zazní nový herní theme song s názvem "Hollow".

V novém traileru, ve kterém zaslechnete nový theme song s názvem "Hollow" z dílny věhlasného hudebního skladatele Nobuo Uematsua, se dále představí několik herních postav, které Vás zavedou do hlubin eklektického města Midgar.

Kompletní herní soundtrack bude navíc k dispozici v digitální podobě počátkem léta 2020.

Hra Final Fantasy VII Remake bude v prodeji od 10. 4. 2020 na PlayStation 4 v krabicové podobě.

Představí kompletně přepracovanou verzi originální ikonické hry, která spoluutvářela žánr RPG. Hra vypráví příběh světa ovládaného energetickou společností Shinra Electric Power Company. V rozrůstajícím se městě Midgar vzniká organizace s názvem Avalanche, aby se postavila na odpor korporaci Shinra. Cloud Strife, bývalý člen elitních jednotek společnosti Shinra, se rozhodne změnit strany a nabídne pomocnou ruku organizaci Avalanche, aniž by si byl vědom epických následků svého rozhodnutí.

Kromě epického příběhu a nezapomenutelných postav nabídne také hybridní bojový systém, který spojuje akci v reálném čase se strategickými prvky založenými na příkazech v boji, nové herní prvky, moderní grafiku a ozvučení a mnoho dalšího.

Comments