If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Těmto serverům SWTOR se vyhněte, varují BioWare

Chystají nástroj pro přenos vaší postavy jinam.

Jak se dalo čekat, po včerejším otevření hry všem se přetížení Star Wars: The Old Republic ještě zhoršilo a nepomohlo ani taktické načasování spuštění na Vánoce. V návaznosti na pondělní vysvětlování, jak obtížné je nahodit optimální počet serverů, aby nebyly ani přetížené ani prázdné, se proto komunitní manažer vyjádřil k aktuální situaci, kdy je pálí zase něco jiného.

"Na některých serverech zaznamenáváme vysokou zátěž a související fronty, s čímž jsme počítali. Servery monitorujeme a na některých postupně zvyšujeme kapacitu hráčů, ale pro naplnění dlouhodobých cílů se stabilitou serverů a zdravé populace, nechceme toto navyšování kapacity dělat příliš rychle," napsal Stephen Reid z BioWare.

Ti by byli rádi, aby se nově příchozí hráči připojili na méně zalidněné servery. Na druhou stranu však nechtějí zaplněné servery uzamknout, aby se k vám například mohl přidat kamarád. "S tímto na vědomí musíme všechny upozornit, aby si nevytvářeli své nové postavy na níže vypsaných serverech, pokud nehodlají stát ve frontě i mimo špičku".

Mezi přelidněnými servery v Evropě, které sahají na své populační limity, jsou: Bloodworthy, Frostclaw, Legions of Lettow (tam je většina českých hráčů), The Red Eclipse a Tomb of Freedom Nadd. Nedoporučují se ani americké servery nazvané The Harbinger, The Swiftsure, The Fatman.

"Mnozí z vás, kteří na těchto serverech hrají, žádají o řešení. Rozumíme vaší frustraci, i nepříjemným situacím, kdy kvůli výpadku internetu přijdete o místo ve frontě, a prosíme o trpělivost. Pracujeme na možnosti přenést vaši postavu na jiný, méně vytížený server, ale zatím přesně nevíme, od kdy to půjde," zakončil své povídání komunitní manažer BioWare.

Rozsáhlé dojmy Eurogameru z týdne rozehrání plné verze čtěte zde, recenzi publikujeme začátkem ledna.

Představení SWTOR vývojáři k příležitosti včerejšího oficiálního spuštění hry
Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments