If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Ćtenáři EG na E3 nejvíce vyhlížejí Mass Effect Andromeda a Battlefield 1

Výsledky rychlé ankety.

Záměrně pouze jediný den a kousek jste měli k projevení se v poslední rychlé anketě, kde jsme se vás zvědavě dotazovali, na kterou z už oficiálně oznámených her pro veletrh E3 2016 se těšíte nejvíce.

Více než tisícovka respondentů dala najevo, že je táhnou zejména hry od Electronic Arts. Dvojice Mass Effect Andromeda (Alza.cz) a Battlefield 1 (Alza.cz) sváděla po celou dobu víceméně vyrovnaný souboj, který rozhodlo jen pár lidí. Solidnější zájem máte také o Dishonored 2, Deus Ex: Mankind Divided, Mafia 3 a Ghost Recon Wildlands. Umístění těchto her je potřeba vyzdvihnout v kontextu, že každý účastník směl vybrat jen jedinou.

Co naopak překvapivě propadlo, jsou z větších, ambicioznějších jmen Watch Dogs 2, Call of Duty: Infinite Warfare a Final Fantasy 15. Příliš neoslovily ani konzolové exkluzivity jako Gears of War 4 nebo Gran Turismo Sport, to už se více z vás těší na PCčkové strategie jako Dawn of War 3 (mimochodem, už máme napsané E3 dojmy na příští týden) a Civilizace 6, případně na Horizon: Zero Dawn, South Park a FIFU. Výsledky některých titulů asi ovlivnilo, že ještě nejsou pořádně představeny, např. u Titanfall 2, NBA 2K17 či Halo Wars 2, i když to samé se dá říct vlastně i o střeženém Mass Effect.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments