If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Demo Ace Combat tuto středu

Vyzkoušejte si hru, než si ji koupíte.

Pokud si budete chtít vyzkoušet helikoptérovou akční hru Ace Combat: Assault Horizon, budete mít možnost. Hratelné demo totiž vyjde 14. září na Xbox Live a Playstation Network.

Potvrdila to tisková zpráva od českého distributora hry Cenegy:

Společnost NAMCO BANDAI Games Inc. přináší dobré zprávy všem fanouškům, kteří touží zasednout do kabin těch nejmodernějších stíhaček světa. Singleplayerové demo hry ACE COMBAT ASSAULT HORIZON míří na PlayStation Network pro PlayStation 3 a na Xbox Live pro Xbox 360, přičemž do Severní Ameriky dorazí 13., a do Evropy pak 14. září 2011.

 

Ve stíhací misi hráči poprvé zaujmou roli herního hrdiny Bishopa a zapojí se do intenzivního leteckého boje nad slunným Miami. Epizoda slouží jako úvodní tutoriál a představí Bishopova úhlavního nepřítele Markova. Druhá část dema je helikoptérovou misí. Hráči budou hrát za pilota vrtulníku D-Raye, jenž efektně devastuje protivníky při podpoře riskantní záchranné operace, organizované elitní speciální jednotkou Delta Force. Mise nabídnou hráčům malou ochutnávku divokých soubojů, smrtící vzdušné zkázy a široké palety misí a letounů dostupných ve finální hře.

 

Hru ACE COMBAT ASSAULT HORIZON vyvinul tým Project Aces z japonského studia NAMCO BANDAI Games Inc., přičemž tento titul vnáší do série novou intenzitu tím, že vystupňovává boj do nových výšin prostřednictvím letounů, které jsou doslova trhány vedví a chrlí trosky napříč oblohou. Hráči se budou moci zúčastnit prudkých singleplayerových i online multiplayerových soubojů  odehrávajících se nad lokacemi z reálného světa, uhýbat mrakodrapům a proměňovat nepřátele v planoucí trosky, řítící se vzduchem nadzvukovou rychlostí. Ještě nikdy předtím nebyl boj tak rychlý a nemilosrdný.

 

ACE COMBAT ASSAULT HORIZON pro Xbox 360 a PlayStation 3 promění oblohu v ohnivé peklo 11. října 2011 v rámci Severní Ameriky, a 14. října 2011 pak v Evropě. Cenega Czech bude na lokálních trzích navíc distribuovat speciální Limited Edici (navíc soundtrack, video DVD, plechová krabička, exkluzivní letadlo, notes s podpisy tvůrců), která se bude prodávat za cenu běžné! Zůstaňte na příjmu na www.acecombat-assaulthorizon.com .

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles