If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Termín, detaily, trailer Dragons Dogma Dark Arisen

Co najdete v podzemní říši na prokletém ostrově?

Japonci z Capcomu jedou. Den po oznámení, traileru a obrázcích z remaku Resident Evil Revelations potvrdili jarní příchod další své významné hry, kterou je nástupce loňského vychvalovaného fantasy RPG Dragon's Dogma (recenze, 9/10).

Rozšíření Dark Arisen vyjde v Evropě 26. dubna pro PS3/X360, takže zprávy Famitsu nelhaly. Bude k dispozici za sníženou cenu 30 eur, 40 dolarů nebo 20 liber a to jak digitálně, tak v kamenných obchodech, uvedl Capcom pro kolegy z VG247. Cenu v korunách pro nové hry Capcomu zatím ale Cenega netuší.

Hráči původního Dragon's Dogma si do datadisku budou moci přenést uložené pozice pro snazší odemčení dovedností na vysoké úrovni a obdržení nových zbraní či výbavy. Další odměnou se pro ně stane 100 tisíc krystalů, neomezeně kamenů pro přesuny zpět (ferrystone) a šestice nových kostýmů (Gransys Armour Pack). Z toho víceméně vyplývá, že Dark Arisen bude přístupné (samostatně spustitelné) i pro nováčky, jen tyto dárky nedostanou.

Ve hře prozkoumáte masivní podzemní říši na prokletém ostrově Bitterblack nedaleko pevniny s více než pětadvaceti novmi typy nepřátel, kteří tam střeží neuvěřitelné poklady. Každá třída postava se tu může naučit nové devastační schopnosti (na levelu 3), získat až 100 kousků nové výbavy a čtrnáct augmentů pro sebe či parťáky.

Fajnšmekři si v evropské verzi Dark Arisen navíc mohou zapnout originální japonský dabing nebo si přizpůsobit svého hrdinu ještě podrobněji než minule. Jeden nový obrázek:

Dnešní nový trailer

Comments