If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Termín State of Decay 2 na Amazonu je nepřesný

Tvrdí to tvůrci.

Možná jen pár hodin nás dělí od avizovaného důležitého oznámení týkajícího se State of Decay 2 (Alza.cz), xboxové exkluzivity, které teď Microsoft potřebuje jako sůl.

Proto se dalo docela věřit, že španělský Amazon nahodil něco dříve, než správně měl, ostatně nestalo by se to poprvé ani naposledy.

Podle něj má tato téměř hotová zombie onlinovka v otevřeném světě vyjít 25. května 2018 a pak ji má následovat Crackdown 3 koncem června. Tohle rozdělení exkluzivit po měsíci by v release-listu Microsoftu dávalo smysl (Sony uvažuje podobně), když Sea of Thieves jsou jistí na březen.

Bohužel studio Undead Labs vše vzápětí na Twitteru dementovalo: "Věřte nám, že nic neuniklo. Cokoli teď někde vidíte, je falešné. Chápeme, že toužíte po novinkách, ale buďte trpěliví".

Jakou politiku razí španělský Amazon ohledně ještě nepotvrzených termínů velkých her, lze jinak vysledovat z God of War, u nějž zase uvádí 30. červen. Čili patrně jen takový předběžný nástřel okna a to samé zřejmě bude případ těch dvou xboxových exkluzivit výše. Nemluvě o tom, že Crackdown 3 v červnu by bylo až nečekaně brzy...

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments