If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

TGA trailery: New World, Wolf Among Us 2, Gears Tactics, Humankind...

Souhrn z již známých her + nové termíny.

New World je MMO od Amazon Game Studios, které má nově stanoveno termín na květen 2020 (uzavřená beta pro předobjednávající v dubnu). Jak známo, zavítáte do alternativního 17. století během Věku prozkoumávání, kde se vypravíte do země plné příležitostí i nebezpečí. Zapojíte se do masivních konfliktů v PvE režimu až pro sto lidí nebo do dobývání pevností v PvP.

Dříve zrušená druhá řada komiksové adventury Wolf Among Us 2 přeci jen žije. Chystá ji studio AdHoc složené z bývalých zaměstnanců Telltale ve spolupráci s LCG Entertainment. Dle držitele práv je vše v těch nejlepších možných rukou. Vrátí se staré známé tváře jako Bigby Wolf a Snow White, snad by mělo jít o pokračování příběhu z konce jedničky, byť detaily zatím nejsou.

Na nočních The Game Awards 2019 jsme také dostali nový trailer o vytvoření vašeho vlastního příběhu v Humankind, což je tahová historická 4X strategie od Segy, která velmi připomíná Civilizaci a chce se na ní trochu přiživit, byť přináší i nějaké ty inovace (oznámení).

Plošinovka Ori and the Will of the Wisps byla posunuta o měsíc na 11. března. Nový TGA trailer:

Na 28. dubna 2020 byla upřesněna tahová isometrická strategie Gears Tactics, takový XCOM ze slavného univerza od Epicu. Bude k mání na PC i Xboxu (jak Steam, tak Xbox Game Pass). Příběhová kampaň založená na postavách a přizpůsobitelném týmu má zabrat 40 hodin, děj bude zasazen před událostí střílečkových Gearsů.

Tříminutový filmeček The Elder Scrolls Online: Elsweyr naznačuje návrat do Skyrimu:

Pro Control právě vyšel nový vyzývavý režim Expeditions pro ty, kteří dohráli základní hru, dostupný zdarma na všech platformách. První placené DLC vyjde až koncem března.

Pro GTA Online zase Rockstar uvolnil The Diamond Casino Heist:

Tagged With

Comments