If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

The City se vrací do NBA 2K23

O čem je město ve hře?

Společnost 2K dnes odhalila nové upgrady přicházející do the City v NBA 2K23 pro hráče PlayStation 5 a Xbox Series X|S. The City má řadu vylepšení a bezproblémovou integraci s režimem MyCAREER spolu a mnoho dalšího.

„The City je neuvěřitelně autentický způsob, jak mohou hráči zažít basketbalovou kulturu. Úzké propojení MyCAREER s City umožňuje hráčům skutečně prožít svou kariéru jedinečným způsobem na jejich cestě k legendárnímu statusu na hřišti i mimo něj,“ řekl Erick Boenisch, viceprezident rozvoje NBA ve společnosti 2K and Visual Concepts. "Zpětná vazba komunity byla klíčová v nových inovacích, které jsme přidali, a těšíme se, že hráči zažijí vše, co jsme letos přinesli do NBA 2K23."

Město má letos řadu nových funkcí a vylepšení, včetně:

  • Traversal Times: Na základě zpětné vazby od komunity je City o něco menší než v NBA 2K22, aby poskytovalo lepší zážitek. Také byly přidány stanice Fast Travel pro rychlý přesun po městě.
  • Affiliation Boroughs: Kompletně přepracované městské části přemístily a změnily tematické destinace, které se dotýkají skutečné podstaty každé městské části;
  • Blok a divadlo: Nová mekka soutěže, Blok, se nachází přesně v centru města, kde hráči najdou veškerý skvělý obsah na jednom místě. Divadlo nahradí skladové budovy a bude sloužit jako centrum pro hraní okamžitých dohazovacích her. Každý pátek se playlist se čtyřmi událostmi kompletně vymění na čtyři nové události.
  • Dreamville Studio: Dreamville Studio, založené umělcem a producentem J. Colem, nominovaným na Grammy, je místo, kam získají přístup MyPLAYER, pokud prokážou, že mají na to, aby se spřátelili s J. Colem v MyCAREER během své výpravy za vítězstvím nad městem.
  • Aréna: Nové místo, kde můžete hrát hry MyCAREER. Arena poskytuje předzápasovou atmosféru s rozlehlým náměstím vpředu. Aby se hráči připravili na hru, vstoupí do hry a předvedou svou kondici před čekajícími médii, dokončí všechny dostupné questy a další, po čemž budou následovat dotazy z mediálního post-game.
  • Centrum událostí a budova Jordan Challenge: Zcela nový design a vzhled centra událostí dodává zcela novou úroveň stylu, který se hodí pro tak důležitou budovu, zatímco budova Jordan Challenge Building poskytne hráčům snadný přístup k nové hře.

NBA 2K23 vyjde 9. září pro platformy PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch a PC.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

NBA 2K23

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments