If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

The Crew 2 přijede v půlce března

+ dárky k edicím.

UbiSoft sice neuspořádal v Kolíně nad Rýnem žádnou tiskovou konferenci, přesto se mu povedlo atraktivitou oznámení zastínit rivala z EA. Tím zatím posledním příspěvkem jsou závody The Crew 2 (Alza.cz), jejichž vydání stanovil na 16. března 2018 pro PC/PS4/X1. Předtím ještě proběhne betatest (registrace). Nový Gamescom trailer má být sestřihem z hraní a věnuje se opět změnám dopravních prostředků z auta na loď či letadlo přímo v průběhu závodu:

Kdo se odmění Gold edicí za sto dolarů digitálně (či 110 dolarů v krabicové steelbook edici), odemkne se mu hra už o tři dny dříve a získá Season Pass i dva balíčky Legendary Motors Pack a Motorsports Deluxe Pack (jejich obsah níže).

Něco z toho pustí výrobce i předobjednávajícím standardní verze: bonusový vůz Mercedes-AMG C 63 Touring Car 2016 a motorku Harley-Davidson Iron 833TM 2017.

Někde mezi bude Deluxe edice za 70 dolarů, která zahrne Ford F-150 Raptor Race Truck 1207, Abarth 500 2008 Monster Truck Edition, akrobatický letoun Pilatus PC-21 a tři další závodní obleky pro postavy. Více o herním principu The Crew 2 v našem dřívějším článku.

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles