If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

The Crew 2 slibuje každý čtvrtrok zásadní rozšíření zdarma

Plán na úvodní rok.

Někam bychom si všechny ty odvážné sliby (viz včera u Battlefield V) měli zapisovat a pak si ověřit, jestli budou skutečně dodrženy včas.

UbiSoft se totiž přede všemi zavázal, že každé tři měsíce vypustí zásadní rozšíření pro závody The Crew 2 (Alza.cz). Každý takový update má vylepšit herní svět a zážitek s novými disciplínami, režimy a funkcemi.

Toto je nyní zaručeno minimálně po první rok po vydání, tedy do konce června 2019, nehledě na komerční úspěch či neúspěch hry. Vedle toho se každý měsíc vždy objeví dva nové vehikly.

Prvním takovým přídavkem bude letos v září Gator Rush, který prý dovolí vychutnat si "tropický koktejl zábavy a zběsilých závodů" na různém povrchu a na různých hřištích, když se pokusíte osvojit exotickou disciplínu: Hovercraft (Vznášedlo).

Tento zdarma dostupný update dále přinese pět nových dopravních prostředků a novou "legendární" úroveň součástek pro vyšší výkon ke sbírání. Druhé bezplatné rozšíření bude následovat v prosinci 2018 a nabídne PvP mód.

Ptáte se tedy, proč si vlastně pořizovat Season Pass za 40 eur (nebo v rámci Gold / Motor edic)? Garantuje vám přístup k novým dopravním prostředkům o sedm dnů před ostatními, exkluzivní lokaci domu a obleky, dvacetiprocentní slevu na nákup v in-game obchodě a tři exkluzivní vehikly v den vydání (Porsche 911 Turbo 3.6, Supermarine Spitfire MK IX a ICE Marine Bladerunner 35).

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

The Crew 2

PS4, Xbox One, PC

Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments