If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

The Crew: Calling All Units poleze do zelí NFS

Oznámení honiček s policajty.

Když to vezmete kolem a kolem, je to vlastně od UbiSoftu logický krok. Nejprve nechali závodníky po celé Americe dělat psí kusy, aby na ně teď seslali muže zákona, kteří si na ně posvítí. Nemluvě na otevřený potenciál na trhu, kde letos Need for Speed absentuje a tohle by mohlo být tím pravým pro fanoušky Hot Pursuit.

The Crew: Calling All Units bude dalším rozšířením závodní onlinovky s devíti miliony hráčů, kde se střetnou policisté s kriminálníky. Za volantem speciálních policejních vozidel s patřičnými polepy a houkačkami - v SUV, sportovních žihadlech či na motorkách - budete pronásledovat a chytat pouliční závodníky (děje se tak, že vydržíte sedm vteřin nalepeni na ně). Ti budou naopak bohatě odměněni za úspěšné doručení citlivého nákladu. Honičky se prý mohou aktivovat kdekoli na silnici, což multiplayer zintenzivní.

Všem hráčům se zvýší maximální level na úroveň 60. Jinak nebude chybět ani příběhová linka s dvanácti misemi, kde si najdete svůj policejní styl a taktiku, sesbíráte nové součástky či získáte speciální schopnosti i za záporňáky. Mezi ně budou patřit oslepující granáty a neomezené nitro, které se hodí při úprku před muži zákona. Ti si zase mohou na pomoc přivolat helikoptéru nebo se tlačítkem reset více příblížit k podezřelému, pokud by jim ujel příliš daleko.

Rozšíření vyjde 29. listopadu letošního roku pro PC/PS4/X1 a vedle toho se na trhu objeví ještě The Crew Ultimate Edition, což je taková kompilace veškerého existujícího obsahu vč. Wild Run.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments